NEXEN N`BLUE ECO

Sajūtiet komfortu no braukšanas un rūpes par apkārtējo vidi.

Nexen N'blue Eco vasaras riepu izveidē īpaša uzmanība tika veltīta ekoloģisko faktoru uzlabošanai – ogļskābās gāzes izmešu daudzuma un degvielas patēriņa samazināšanai. Tāpēc šo riepu izveidē tika izmantoti inovatīvi paņēmieni.

«Good Design Award» apbalvojums

Šis apbalvojums, kuru piešķir kompetenta žūrija, kas specializējas noformējuma, funkcionalitātes, izmantojamo materiālu un ekonomiskā izdevīguma jautājumos, tiek piešķirts produkcijai, kuras dizainu atzīst par lielisku. Apbalvojumu kopš 1985.gada pasniedz katru gadu.

 

„Zaļās” tehnoloģijas

 

„Zaļo” tehnoloģiju izmantošana apvienojumā ar riepu efektivitāti N'blue Eco riepām piešķir papildus funkcionālās vērtības!

Teicama enerģijas ekonomija
N'blue Eco riepas apvieno sevī zaļās tehnoloģija – tādas kā «LRR Full Silica» komponenti, konstrukcijas īpašības, kas nodrošina rites pretestības samazināšanu un labu energoefektivitāti.

Uzlabota efektivitāte uz mitra ceļa seguma
Silica dispersijas komponentes izmantošana protektora gumijas sastāvā nodrošina lielisku saķeri uz mitra ceļa seguma.

Zems trokšņu līmenis augstam braukšanas komfortam
Ar datortehnikas palīdzību optimizētais protektora asimetriskais zīmējums un bloki, kas ir izvietoti ar atšķirīgu atstatumu, ļauj samazināt trokšņu līmeni, nodrošinot klusu un komfortablu braucienu.

 

 

 

Galvenās protektora iezīmes

Nexen N'blue Eco riepas atšķiras ar nelielu svaru un zemiem rites pretestības rādītājiem. Pateicoties Silica komponentes pievienošanai protektora gumijas maisījuma sastāvam, riepas izceļas ar paaugstinātu nodilumizturību, kas ievērojami palielina to ekspluatācijas laiku.

Turklāt, riepām raksturīgs augsts komforta līmenis, kas ir panākts, pateicoties, oriģinālas formas blokiem, kas izvietoti uz riepas protektora ar mainīgu attālumu, kā arī zems trokšņu un vibrāciju līmenis.

 

Samazināta rites pretestība

Silica komponentes izmantošana rites pretestības samazināšanai, kā arī inovatīvās tehnoloģijas nodrošina degvielas patēriņa un CO2 izmešu daudzuma samazināšanu, ieekonomējot enerģiju un palielinot degvielas efektīvu izmantošanu.

 

Uzlabota efektivitāte uz mitra ceļa seguma

Optimizētās četras platās rievas palīdz nodrošināt lielisku ūdens novadīšanu, bet asimetriskais protektora zīmējums uzlabo noturību pret akvaplanēšanu un nodrošina lielisku saķeri uz mitra ceļa seguma.

 

 

 

1638337283