Nexen Winguard Winspike

Radžotajai ziemas riepai ir virzienveida protektora zīmējums, spēcīgi plecu bloki, daudz lameļu visā riepas virsmā un speciāla radžošanas sistēma. Riepai ir teicami ekspluatācijas raksturlielumi. Pateicoties noteiktas stingrības protektora bloku V-veida zīmējumam, uzlabojas saķere uz piesniguša un apledojuša ceļa. Daudzās platās un dziļās rievas starp blokiem operatīvi novada ūdeni, sniegu, dubļus un šķīdoni, kas samazina akvaplanēšanas risku. Papildus drošību garantē platais kontakta laukums, kurš tika palielināts, izmantojot  "OBCS" (Optimized Belt Contour System) tehnoloģiju.

Maksimāla vadīšanas efektivitāte uz apledojuma un braukšanas stabilitāte uz sniega tiek panākta, pateicoties zigzagveida centrālajai ribai. Īpašā lameļu tehnoloģija atbild par teicamām saķeres īpašībām, bet divu veidu lameļu izmantošana palīdz būtiski uzlabot vadāmības rādītājus. Viena no galvenajām Winguard winSpike vērtībām ir 12 radžu rindas. Speciālā to izvietojuma shēma paaugstina saķeres spēku un minimizē troksni, braucot. Par klusāku braukšanu atbild arī "Silence System" tehnoloģija, kura nodrošina maksimālu akustisko komfortu.

Riepa izceļas ar teicamu bremzēšanu uz dažāda veida ziemas virsmām, kas, savukārt, panākts pateicoties „Silica Technology” izmantošanai. Ņemot vērā ziemas apstākļus, svarīgs ir maksimāls drošības līmenis, braucot lielā ātrumā. Šajā gadījumā stingrie plecu zonas bloki nodrošinās pārliecinošu pagriezienu izbraukšanu un palīdzēs tikt galā ar dziļu sniegu. Speciālais gumijas maisījuma sastāvs ar Silica saturu saglabā riepas elastību zemā temperatūrā un rada papildus saķeres īpašības. Riepas dizains izstrādāts ar datormodelēšanas palīdzību, bet tehniskie raksturojumi maksimāli atbilst pamatprasībām, ņemot vērā, ka ziemas sezonā bieži ir temperatūras svārstības un daudz nokrišņu.

Īpašības Priekšrocības
V-veida protektora zīmējums Noteiktas stingrības protektora bloki uzlabo saķeri ar piesnigušu un apledojušu ceļu
12 radžu rindas un to speciālais izvietojums Uzlabo vilkmi uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem, kā arī palīdz samazināt trokšņa līmeni
Zigzagveida centrālā riba Nodrošina efektīvu vadīšanu apledojuma apstākļos un stabilu taisnvirziena kustību
Viļņveida un pakāpjveida rievu dažādā forma Paaugstina vadīšanas efektivitāti pa apledojumu, kā arī paaugstina vadāmību un saķeri ar ceļu

Protektora īpašības

V-veida protektora zīmējums
Uzlabota saķere uz noteiktas stingrības protektora bloku rēķina
  12 radžu rindas un to speciālais izvietojums
Uzlabo vilkmi uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem, kā arī palīdz samazināt trokšņa līmeni
Centrālā riba
Nodrošina efektīvu vadīšanu apledojuma apstākļos un stabilu taisnvirziena kustību
  Viļņveida un pakāpjveida rievu dažādā forma
Paaugstina vadīšanas efektivitāti pa apledojumu, kā arī paaugstina vadāmību, vilkmi un saķeri ar ceļu
1660895957